Knižná aukcia 2021

Zapoj sa, daruj knihu a pomôž dieťatku s hendikepom

Videopozvánka od našich detičiek

 

Knižná aukcia bude prebiehať 8. – 21.3.2021 pri príležitosti Marec mesiac kníh
Výťažok z charitatívnej akcie bude rozdelený pre 12 rodín s malými deťmi s hendikepom.

SNÍVAME SPOLU je charitatívny projekt, ktorý spojil príbehy 12-tich rodín, ktoré sa denne snažia zabezpečiť lepšiu budúcnosť pre ich 13 inak obdarených detičiek. Sme rodiny, ktoré sa spojili, pretože veríme, že spoločnými silami, vzájomnou podporou a porozumením vieme pre naše deti nielen vysnívať, ale aj priniesť do života krajšie a radostnejšie dni.

Našimi deťmi sú 13-ti malí bojovníci, deti so špeciálnymi potrebami. Ani jeden bojovník sa však nepoddáva osudu, nevzdáva sa, aj napriek tomu, že  miesto cesty na ihrisko za kamarátmi absolvuje cesty do nemocnice, na rehabilitácie, či rôzne terapie. Všetky tieto deti si za svoj krátky život už prešli kus náročnej cesty a veľa toho majú ešte pred sebou. Tieto deti sú našim požehnaním, darom, budúcnosťou a my sme za ich prítomnosť v našich životoch navždy vďační. A tak ako tieto poklady sú tu pre nás, tak my, rodičia, budeme vždy stáť po ich boku a neprestaneme veriť a dodávať im silu vytrvať na ich ceste za zdravím.

V rámci nášho 2-ročného fungovania máme za sebou niekoľko úspešných projektov, vďaka ktorým sme našim deťom a zároveň aj našim rodinám mohli pomôcť pri financovaní liekov, potrebných doplnkov zdravej výživy, rôznych terapií, intenzívnych rehabilitačných pobytov doma i v zahraničí. Pomohli sme zakúpiť potrebné špeciálne pomôcky a hračky, ktoré našim deťom pomáhajú v napredovaní.

V roku 2019 sme sa prvýkrát spojili a realizovali sme prvý charitatívny kalendár pre rok 2020. Tento rok sme naň nadviazali a rozbehli tradíciu, vďaka ktorej môžeme život malých bojovníkov priblížiť a predstaviť ich vám ostatným. Vytvorili sme krásne dielo v podobe ďalšieho charitatívneho kalendára pre rok 2021, zriadili sme transparentný účet, z ktorého budú peniaze z našich aktivít rovným dielom prerozdelené medzi všetky deti. Vytvorili sme oficiálny web www.snivamespolu.sk, kde viete o nás nájsť všetky potrebné informácie. Sme aktívni na sociálnych sieťach a veľmi nás teší rozrastajúci sa počet ľudí, ktorí nás sledujú a podporujú.

Okrem iného organizujeme aj charitatívne aukcie. Práve v mesiaci Marec, keďže marec je mesiacom kníh, plánujeme zrealizovať našu prvú Veľkú knižnú aukciu.

Rada by som Vás týmto pozvala stať sa jej súčasťou ako darca. Zapojiť sa môžete darovaním kníh, časopisov, predplatného, darčekovou poukážkou na nákup u Vás, čímkoľvek, čo uznáte za vhodné. Darované predmety, či služby, budú ponúknuté v spomínanej knižnej aukcii, ktorá sa bude konať v termíne od 8. – 21.3.2021, t.j., dražitelia ich budú môcť dražiť v aukcii 2 týždne.

Aukcia bude prebiehať online vo fb skupine Snívame spolu – AUKCIA, ktorá už dnes má cez 1700 členov.
( https://www.facebook.com/groups/390872228777368 ).

Všetky peniaze za vydražené predmety/služby budú dražiteľmi uhrádzané na náš transparentný účet SK4183300000002201897124 a rovnako ako pri všetkých našich projektoch, aj tieto peniaze budú prerozdelené medzi 13-tich bojovníkov.

ĎAKUJEME

Lenka Chovancová
0902 312 362
lenka@snivamespolu.sk