Kalendár 2021

Poznáte ten radostný pocit, keď večer sedíte na terase, s tvárou nasmerovanou k večernej oblohe , keď tu zrazu padne hviezda, a pritom nie je ohlásený žiaden roj padajúcich meteoritov? „Jéj, padajúca hviezda!“ Koľko radosti z tej na prvý pohľad zdajúcej sa náhody.. A pritom náhody neexistujú, pretože tá hviezda bola poslaná práve Vám, aby ste si niečo priali..

A takýmito tajuplnými hviezdičkami radosti a želaní sú pre nás aj naše deti, týchto 13 neskutočných bojovníkov. Malí hrdinovia, ktorí vďaka svojej vytrvalosti a nezlomnosti, mnohokrát v úplne nečakaný okamih urobia pokrok, o ktorom sme spolu len snívali.

Snívame spolu – heslo, ktoré nás pri tomto projekte navždy spojilo.

My všetci, ktorí za novým charitatívnym kalendárom pre rok 2021 stojíme, veríme, že naše odhodlanie niečo pekné vytvoriť a ukázať tak krásu našich inak obdarených detí, pomôže a podporí všetkých 13 bojovníkov na ich ceste za zdravím.

Rok 2020 bol rokom limitov, opatrení, pokory a disciplíny. Nebolo to ľahké,  ale napriek všetkým prekážkam sa opäť raz spojili dobrí ľudia s veľkým srdcom a vzniklo výnimočné dielo. Našim kalendárom 2021 toto spojenie nekončí. Práve naopak. Sme nesmierne radi, že vďaka nášmu spoločnému stretnutiu sa niečo krásne rodí.

Niet prekážky, ktorá by sa spoločnými silami nedala prekonať.

Na začiatku stoja však dve ženy, matky, naše priateľky, ktoré ani na chvíľu nezapochybovali, že projekt Snívame spolu bude mať úspech. Myšlienka spoločnej pomoci pre naše deti prišla od jednej z nás. Nikolka Juračková má veľké srdce a ešte väčšiu túžbu pomôcť všetkým, ktorí sú rovnako ako ona so svojim dieťatkom v boji za krajšie a zdravšie zajtrajšky. Ďakujeme jej, že dokázala pri všetkých svojich povinnostiach nás – mamičky, fotografov a ostatných zúčastnených na fotení nielen zorganizovať, ale svojim entuziazmom nás dokonale „nakazila“ a zanechala v nás nezabudnuteľný zážitok z tohto spojenia. Zároveň nesmierna vďaka patrí aj Adriane Kováčovej, šedej eminencii celého projektu, ktorej naše detičky hneď prirástli k srdcu, a ktorá naše pochybnosti na začiatku rozohnala a ani na sekundu nezapochybovala v silu nás všetkých. Ďakujeme aj Lucke Varholy a jej sestre Mirke Setnickej  , ktoré sa podujali na spracovanie finálnej verzie kalendára a na úkor vlastného spánku , času vytvorili niečo jedinečné a výnimočné s čím by sme sa s vami teraz rady podelili.

Chceli by sme sa zo srdca poďakovať ambasádorke nášho kalendára 2021 Zuzke Kubovčíkovej Šebovej , že svoje srdiečko pre nás otvorila a podporila nás.

Ďakujeme všetkým skvelým ľuďom, špecialistom vo svojom obore, športovcom, trénerom, umelcom, ktorí neváhali, ochotne sa k deťom pripojili a spoločne nás tak v našich snoch podporili. Veľká vďaka patrí:

hercovi Přemyslovi Boublíkovi,

bojovníkovi MMA LCC Trenčín Igorovi Lukačovičovi,

Olívii Pohánkovej – IFBB PRO BIKINI, Absolútnej víťazke Arnold Classic 2016

tandempilotovi a inštruktorovi Jánovi  Vrbickému,

hasičskému a záchrannému zboru Trenčín,

policajnému pohotovostnému útvaru Trenčín,

akrobatickému pilotovi Viliamovi Hrnkovi,

profesionálnemu kondičnému trénerovi Marošovi Molnárovi,

slovenskému reprezentantovi v ľadovom hokeji Michalovi Sersenovi,

Henrichovi Richterovi a koníkovi Cassisovi  z Jazdnej polície odboru kynológie a hipológie PPZ v Bratislave,

horskej záchrannej službe,

baletke Maryne Kosartsovej, Balet studio Teressa,

Ďakujeme celému tímu profesionálnych fotografov – Alene Mimlichovej, Eve Klandúch Machovičovej, Marcelovi Gejdošovi, Marekovi Suchému, Danke Korčekovej, Petrovi Dirgovi, ktorí sa k projektu nezištne pripojili a snažili sa zachytiť nálož pozitívnej energie svojim objektívnom.

Veľká vďaka tlačiarňam Pardon Trenčín, ktoré bez váhania nás pri našom projekte podporili a zabezpečili tlač našich kalendárov pre rok 2021.

Spoločnostiam Adient a Marius Pedersen ďakujeme za finančný príspevok na tlač kalendárov.

ĎAKUJEME